Kredyt na działalność rolniczą w 2014

kredyt rolniczyW naszej gospodarce już od wielu lat wspierana jest jej bardzo strategiczna gałąź jaką niewątpliwie jest rolnictwo. To bardzo newralgiczny punkt każdej gospodarki, również naszej. Na rynku dostępnych jest mnóstwo ciekawych rozwiązań mających na celu pobudzenie właśnie tej sfery gospodarki. Kredyty rolnicze stały się niesamowicie popularne po naszym wstąpieniu do Unii Europejskiej.

Konto oszczędnościowe w banku spółdzielczym, czy warto?

banki spółdzielczeJest wielu przeciwników bankowości spółdzielczej, jednak faktem jest, że ponad 500 banków spółdzielczych, które działają na terenie naszego kraju działa nieprzerwanie od bardzo wielu lat i na pewno nie zamierza swojej działalności zamykać. Bardzo bogata oferta, nierzadko przygotowywana indywidualnie pod konkretnego i znanego w banku klienta sprawia, że są to miejsca niezwykle lubiane przez osoby prowadzące chociażby lokalny biznes.

Lokata w banku spółdzielczym czy warto?

lokataZałożenie lokaty jest dla wielu ludzi jedynym znanym sposobem inwestowania swoich środków. Oczywiście, ze nie jest to sposób najlepszy najkorzystniejszy, ale jednak lokaty takie są najbezpieczniejszym i najprostszym sposobem ulokowania nawet małych oszczędności. Właśnie dlatego cieszą się tak duża popularnością już do wielu lat. Gdzie lokować swoje oszczędności na lokatach bankowych?

Wybieramy kredyt na używany samochód

Samochód to marzenie bardzo wielu z nas – jednak czy kredyt to dobre wyjście? Czy warto zaciągać kredyt żeby spełnić swoje marzenie? W dzisiejszym wpisie dowiecie się o tym jakie kredyt warto wybrać, na co zwrócić uwagę i czy w ogóle warto go zaciągać. Tak więc zaczynajmy.

Czy warto brać lokatę w banku spółdzielczym?

Lokata bankowa od lat jest jedną z popularniejszych form oszczędzania wybieranych przez Polaków. Wbrew wielu pozorom i powszechnym opiniom całkiem spora grupa naszych rodaków posiada oszczędności i często właśnie w postaci lokat są one lokowane. Oferty lokat są zmienne w zależności od tego jaki jest aktualnie okres w roku, oraz od tego czy mamy hossę czy bessę na rynkach światowych.

Czy banki spółdzielcze mają lepszą ofertę niż banki komercyjne?

bank spółdzielczyW Polsce istnieje kilkaset banków spółdzielczych. Od lat jednak banki te nie są w stanie przebić się poprzez najpopularniejsze produkty bankowe, najbardziej zareklamowane banki, oraz te najpopularniejsze, działające całkowicie komercyjnie. Czy w tym przypadku działa zasada, mówiąca o tym, że firma, o której mało słychać jest po prostu kiepska? Przyjrzyjmy się Bankom Spółdzielczym i porównajmy ich oferty z bankami typowo komercyjnymi.